Keratynowe – trwałe prostowanie włosów

 

KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW
Keratynowe prostowanie włosów to nie tylko prostowanie włosów, ale też regeneracja zniszczonych włosów. Keratyna naturalnie produkowana jest w mieszkach włosowych, stanowi główny budulec łodygi włosa, zwanej korą włosa. Włókna keratyny są połączone ze sobą poprzecznymi wiązaniami siarczkowymi, dzięki czemu włosy są elastyczne i sprężyste. Keratyna wchodzi również w skład zewnętrznej osłonki włosa, by zapewnić włosom połysk i odporność. Jej brak doprowadza m.in. do otwierania się łusek włosa i rozdwajania końcówek. Kiedy nasze włosy robią się matowe, łamliwe, nadmiernie wypadają – może to oznaczać, że brak im właśnie tego składnika. Przyczyn utraty keratyny jest wiele: warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, zabiegi koloryzacji włosów, a także codzienna stylizacja. Zabieg keratynowy jest polecany każdemu, kto ma suche, łamliwe, zniszczone lub matowe włosy, często trudne do uczesania, nienaturalnie napuszone. Nie trzeba wspominać jak ważne jest dbanie o dobra kondycję włosa. Keratynowa będzie tutaj idealnym rozwiązaniem , który skutecznie ochroni nasze włosy przed skutkami koloryzacji.
NA CZYM POLEGA PROSTOWANIE KERATYNOWE?
Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, którego celem jest prostowanie włosów połączone z odbudową struktury włosów, ich intensywne odżywienie i wygładzenie. Zabieg keratynowego prostowania włosów jest alternatywę dla prostownicy czy syntetycznych preparatów prostujących.  Samo prostowanie keratynowe rozpoczyna się od dokładnego mycia włosów, oczyszczenia z lakierów i innych substancji, które mogłyby utrudnić wnikanie keratyny. Następnie na jeszcze wilgotne włosy podzielone na sekcje nakładany jest preparat keratynowy. Keratynę nakłada się na włosy, ale nie na skórę głowy. Następnie suszenie i rozczesuje się włosy kolejno pasmami “wprasowuje się” we włosy nałożony preparat keratynowy za pomocą prostownicy . Pod wpływem ciepła łuski włosa otwierają się, a keratynowy budulec wnika w ich strukturę, dokładnie wypełnia wszelkie ubytki. Następnie łuski włosa zostają zamknięte. W ten sposób struktura włosów zostaje zrekonstruowana. Przez 24 godziny  nie myjemy włosów , włosy mają być proste, rozpuszczone, nie mogą być spięte spinkami ani gumką. Nie należy też używać preparatów do stylizacji. Końcówki włosów należy podciąć po przeprowadzonym zabiegu, nie przed.
 KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW – EFEKTY
Po zakończeniu zabiegu włosy są gładkie, proste, nawilżone, dogłębnie odżywione, zregenerowane, lśniące, sprężyste, podatne na stylizację. Włosy po terapii keratynowej są także bardziej odporne na skręty i puszenie się w wilgotnym środowisku. Keratynowe prostowanie włosów utrzymuje się do około 6 miesięcy. Keratyna stopniowo się wypłukuje a efekt prostowania keratynowego zanika. Zalety zabiegu:  jest całkowicie bezpieczny, jest łagodny dla włosów, odbudowuje, wzmacnia i  uodparnia włosy na warunki pogodowe (przeciwdziała efektom wilgoci) nadaje blask i ułatwia układanie.

Keratyna – włosy proste jak nigdy !!!

Masz już dosyć niesfornych i puszących się włosów? Chcesz odzyskać kontrolę nad ich wyglądem? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – Keratyna do włosów Amazon Keratin.
Zabiegi keratynowe Amazon Keratin to innowacyjna metoda wygładzania włosów wykonywana w Naszym Salonie. Zabieg polega na połączeniu protein keratyny z innymi naturalnymi składnikami, które wnikają w strukturę włosa. Cała gama produktów Amazon Keratin powstała w oparciu o najnowsze technologie.

Terapie keratynowe Amazon Keratin mają na celu:
• Wygładzenie włosów
• Przywrócenie ich zdrowego wyglądu
• Nadanie blasku
• Odbudowę struktury włosa
• Zapobieganie elektryzowaniu się włosów
• Wyprostowanie
• Ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi

Wygładzanie włosów keratyną jest doskonałą alternatywą dla prostownicy. Dzięki zabiegom keratynowym z Amazon Keratin nie będziesz musiała jej codziennie używać, a efekt prostych, idealnie gładkich włosów utrzyma się aż do 6 miesięcy (w zależności od rodzaju keratyny).
Keratyna winogronowa– To najsilniej działająca keratyna, a efekt jej działania utrzymuje się aż do 6 miesięcy. Nadaje się do całkowitego prostowania kręconych włosów.

Zabieg odbudowy z prostowaniem keratynowym przynoszą doskonałe efekty. Wypróbuj nasz zabieg już dziś i sama przekonaj się o jego skuteczności!

 

foto wlosy