Permanente tuszowanie rzęs

Permanente tuszowanie rzęs BydgoszczSemi Permanent Mascara Black Lashes to innowacyjny produkt zapewniający efekt tradycyjnej mascary aż przez 3 tygodnie. Semipermanentna Mascara jest produktem w pełni bezpiecznym, spełniającym normy REACH.

Semi Permanent Mascara przeznaczona jest do aplikacji wyłącznie przez wykwalifikowany personel w gabinecie kosmetycznym posiadającym certyfikat uprawniający do wykonania zabiegu.

Zabieg trwa 30 min. Jest zabiegiem bezpiecznym i nieinwazyjnym. Efekt aplikacji to przedłużone i i pogrubione rzęsy utrzymujące się do 3 tygodni lub dłużej. Metoda polecana również na dolne rzęsy przy zabiegach przedłużania rzęs.

Czym jest Semi Permanent Mascara?

Semi Permanent Mascara to tusz trwale przedłużający i pogrubiający rzęsy, nie obciążający rzęs naturalnych. Mascara nadaje rzęsom piękny wygląd do 3 tygodni, a nawet dłużej. Tusz jest wodoodporny.

Jakiego efektu można spodziewać się po zaaplikowaniu Semi Permanent Mascary?

Efekt zależy od ilości nałożonych warstw tzn. im więcej warstw tym bardziej podkreślone rzęsy – grubsze i dłuższe. Jeżeli jednak zależy nam na wyłącznie delikatnym podkreśleniu należy zastosować odpowiednio mniej warstw.

Semi Permanentna Mascara a przedłużanie rzęs metodą 1:1?

Mascara może być doskonałym uzupełnieniem dla tradycyjnej metody przedłużania rzęs. Aplikacja Semi Permanent Mascara idealnie sprawdza się przy rzęsach dolnych.

Jak długo można nosić Semi Permanent mascarę?

Rzęsy charakteryzują się różnymi fazami wzrostu, po jakimś czasie może więc uwidocznić się na rzęsach odrost, dlatego zaleca się powtarzanie zabiegu co 3-4 tygodnie. SPM Mascarę może usunąć jedynie wykwalifikowana kosmetyczka za pomocą odpowiednich preparatów. Pod żadnym pozorem nie wolno zdejmować SPM Mascary samodzielnie!

Czy można malować rzęsy podczas noszenia Semi Permanent Mascary?

Nie ma najmniejszych przeciwskazań do nakładania dodatkowo tradycyjnego tuszu na rzęsy po aplikacji Mascary , lecz nie ma potrzeby nakładnia,gdyż mascara wydłuża rzęsy i podkreśla czerń rzęs. Należy jednak pamiętać, aby zarówno tusz jak i kosmetyki do demakijażu były na bazie wody – beztłuszczowe.

Czy można mieć szkła kontaktowe w trakcie zabiegu?

Nie. Absolutnie jest to niewskazane. Przed zabiegiem koniecznie należy wyjąć szkła kontaktowe.

Permanente tuszowanie rzęs w BydgoszczyCzy nosząc Semi Permanent Mascarę mogę korzystać z basenu, solarium i sauny?

Produkt jest wodoodporny i można się z nim kąpać jak i pływać w basenie. W celu zachowania pięknych rzęs na dłużej należy unikać długotrwałych oraz częstych wizyt w solarium lub saunie. Może to osłabiać substancje wiążące.

Zalety Semi Permanent Mascary:

 • długotrwałe pogrubienie i wydłużenie rzęs,
 • możliwość dowolnej stylizacji rzęs, delikatne podkreślenie lub znaczne pogrubienie i zagęszczenie,
 • produkt wodoodporny,
 • rzęsy stają się bardziej elastyczne, są mniej obciążone niż przy użyciu zwykłej mascary,
 • krótki czas aplikacji 30 min,
 • długotrwały efekt pięknych długich i grubych rzęs, bez konieczności codziennego tuszowania,
 • nie uczula- jest hypoalergiczny,
 • nie tworzy grudek.

tanie Permanente tuszowanie rzęs Bydgoszcz

Co należy robić po zabiegu nałożenia Semi Permanent Mascry?

 • do 2 godzin unikać kontaktu z wodą,
 • do 48 godzin unikać zabiegów z użyciem wapozonu, nadmiernego moczenia rzęs oraz mycia bardzo ciepłą wodą, czynności te mogą osłabiać substancję wiążące,
 • po upływie 48 godzin do demakijażu staraj się stosować kosmetyki na bazie wody, beztłuszczowe; unikać stosowania olejków do pielęgnacji twarzy oraz nakładnia nadmiernej ilości tłustych kremów na okolice oczu; rano delikatnie przeczesuj rzęsy specjalną szczoteczką; unikać pocierania rzęs, wyrywania; nie zdejmuj Mascary samodzielnie, gdyż możesz uszkodzić rzęsy.