Przedłużanie paznokci

Przedłużanie paznokci w BydgoszczyWiadomo, że ręce obok oczu i ust pełnią ważną rolę w komunikacji między ludźmi. Wypielęgnowane dłonie, piękne paznokcie ułatwiają kontakty osobiste oraz czynią dotyk przyjemniejszym.

W naszym salonie wykonujemy przedłużanie paznokci, utwardzanie płytki paznokciowej w różnych technikach (żel, akryl, combo).

Metody te polecamy dla Pań, które chcą mieć piękne, zadbane dłonie przez dłuższy czas. Dla kobiet prowadzących intensywny tryb życia polecamy akryl, bądź żel na tipsach.

Wypełnienie paznokci w/w metodami powinno się wykonywać co trzy tygodnie.

Należy jednak pamiętać o tym, że:

  1. Przedłużanie paznokci BydgoszczTipsy nie są z żelaza, jak się nie będzie uważało mogą pęknąć.
  2. Należy starać się wieczorem smarować skórki oliwką.
  3. Należy nosić gumowe rękawiczki gdy: pracuje się w ogrodzie, myje naczynia, wannę, sprząta. Sztuczne paznokcie nie lubią wilgoci środków chemicznych, poza tym w rękawiczkach chronisz również skórę swoich rąk, pozostanie dzięki temu dłużej ładna i mniej zniszczona.
  4. Nie piłuj sama tipsów na długość, może to spowodować jego odpadnięcie bądź uszkodzenie tipsa (zapowietrzenie). W takim przypadku musisz się liczyć z dodatkowymi kosztami za poprawianie tipsa.
  5. Używaj zmywacza bezacetonowego.
  6. Jeśli coś zauważysz nie tak z tipsem, nie dłub w nim!  Skontaktuj się ze specjalistą.
  7. Nie zrywaj sobie tipsów, bo niszczysz swoje paznokcie! Profesjonalne usuwanie tipsów uchroni Cię od zniszczonej płytki paznokciowej.
  8. Tipsa, który odpadł nie przyklejaj na klej typu”super glue”,bo możesz zainfekować paznokcia! Skontaktuj się ze stylistką.
  9. Szanuj czas swój i stylistki: nie spóźniaj się, nie wierć, nie przeszkadzaj, a usługa będzie trwała krócej i da lepszy efekt. Uprzedzaj o nieobecności – na Twoje miejsce ktoś się może umówić!
  10. Masz pytania? Przyjdź bądź zadzwoń, nie szukaj w różnych źródłach, bo nie zawsze są one profesjonalne!