Przedłużanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs – metodą 1:1
Przedłużanie rzęs opiera się na metodzie jeden do jednego, polega na łączeniu rzęs naturalnych ze sztucznymi.

Zabieg ten nie tylko wydłuża i zagęszcza rzęsy, ale nadaje także dodatkową wyrazistość naszym oczom oraz optycznie je powiększa.

Przedłużanie rzęs BydgoszczEfekt po zabiegu:

 • rzęsy są wydłużone i zagęszczone
 • dają zalotne spojrzenie,przykuwając uwagę
 • efekt zadowalający – estetyka
 • rzęsy są odpowiednio wyprofilowane

Pielęgnacja  rzęs  przez  Klientkę  w  domu:
1. Nie należy malować rzęs tuszem (w szczególności wodoodporne).
2. Przy użyciu kremu pod oczy oraz fluidu należy zachować odległość od rzęs.
3. Nie wolno zmywać makijażu mleczkiem,ani tonikiem (należy unikać kosmetyków, do demakijażu na bazie glikoli,mocznika, węglanów, protein i kwasów), tylko żelem do twarzy (micelarnym -nie na bazie alkoholu).
4. Trzeba rozczesywać rzęsy po każdym myciu twarzy.
5. Nie wolno robić henny i trwałej na rzęsy.
6. Można używać na rzęsy specjalne utrwalacze (doba po założeniu), które zapobiegają plątaniu,kładzeniu i krzyżowaniu rzęs.
7. Na uzupełnienie rzęs należy przyjść po około 2-4 tygodniach.
8. Przez pierwsze 24 godziny po zabiegu nie wolno moczyć rzęs,następne 2 doby po zabiegu. nie należy korzystać z sauny oraz basenów i zabiegów kosmetycznych.

Warto uzupełniać rzęsy co 2 tygodnie,by utrzymać idealny wygląd swoich rzęs,ponieważ rzęsy doklejone wypadają z naszymi naturalnymi co powoduje tzw.”luki”.

Uzupełnia się wtedy niewielką ilość rzęs, które wypadły wymaga to od 10-15 rzęs na jedno oko. Oczywiście można również zdjąć wszystkie rzęsy za pomocą specjalnego preparatu.

Często zadawane pytania:

Od 2-4 godzin w zależności od ilości zaaplikowanych rzęs (max .ok. 100 rzęs na jedno oko).

Różnica pomiędzy tradycyjnymi kępkami, a Secret Lashes polega na tym, że tradycyjne kępki to zbiór 5/6 włókien, które przykleja się do skóry i pozostają na niej kilka dni (5-7dni). Secret Lashes to pojedyncze włoski, które utrzymują się do 8 tygodni w zależności od cyklu życia rzęsy danej osoby (przeciętny cykl to 90dni).

Rzęsy utrzymują się od 4-8tygodni a dzięki regularnej korekcie co 2-4 tyg, możesz się nimi cieszyć na stałe! (rzęsy sztuczne).

 • rzęsy są oddzielone od siebie, rzęsa doklejona do rzęsy,
 • każda indywidualna rzęsa daje efekt wydłużenia i podkręcenia,
 • rzęsy są naturalnie miękkie, nieodczuwalne,
 • dostępne w różnych długościach,
 • efekt naturalny lub spektakularny,
 • natychmiastowe dodanie objętości.

 • trwałość do 2-3 miesięcy, lub przy uzupełnianiu efekt na stałe (rzęsy naturalne),
 • wygodne i naturalne,
 • miękkie, zmysłowe, wyraziste oczy,
 • dodają objętości i wydłużają,
 • idealne 24 godziny na dobę,
 • odpowiednie dla kobiet i mężczyzn,
 • wodoodporne i „pogodo-odporne”,
 • koniec z zalotką,
 • fantastyczny „trzepot” rzęs,
 • głębokie spojrzenie i zauważalnie większe oczy.

2-3 miesiące przy uzupełnianiu efekt na stałe.

Tak, fioletowe, szmaragdowe i granatowe. Dla efektu Glamour w okresie karnawałowym można doczepić do nich cyrkoni Swarovski’ego.

Tak,  gdyż są bardzo lekkie i stapiają się z rzęsą, do której zostały doklejone.

Nie, Pani oczy będą zamknięte podczas jego trwania.

Tak, może Pani już 2 godziny po zabiegu.

Tak ale może to wykonać tylko osoba przeszkolona!

Od 30% do 50% naturalnej długości.

Tak samo jak paznokcie i włosy, rzęsy rosną i mają swój cykl życia. Przeciętny cykl życia rzęsy to 90 dni. Zabieg przedłużania rzęs wykonuje się w średnim stadium ich życia, kiedy pozostało im w przybliżeniu 45 dni. Pojedyncze rzęsy mogą pozostać na miejscu nawet przez 2 miesiące. By utrzymywał się efekt, tj. grubość oraz ilość zaaplikowanych rzęs, zaleca się korektę co 2-3 tygodnie.

Secret Lashes mogą być aplikowane po hennie, pod warunkiem, że rzęsy są suche. Po zakończonym zabiegu nie ma potrzeby później wykonywania zabiegu henny, ponieważ rzęsy Secret lashes też są czarne.

Nie można wykonać przedłużenia metodą Secret Lashes po trwałej na rzęsach.

Zabrania się stosowania zalotki lub trwałej na rzęsach po aplikacji Secret Lashes.Dopuszcza się stosowanie Secret Lashes po makijażu permanentnym.

Rzęsy Secret Lashes są tak piękne, że nie ma potrzeby ich tuszowania. Jeżeli jednak chciałabyś je tuszować, możesz to zrobić maskarą, którą możesz zakupić w przeszkolonym salonie.

Można porównywać oba zabiegi. Jednak w przypadku zbyt małego doświadczenia osoby wykonującej zabieg przedłużania włosów, włosy mogą ulec zniszczeniu – mogą stać się cieńsze. Natomiast nawet zła aplikacja rzęs, nie ma wpływu na zdrowie odrastających rzęs.

Secret Lashes klej jest najwyższej jakości bezzapachowym, badanym medycznie klejem nadającym się do stosowania przy wrażliwych oczach i co ważne – nie ma kontaktu ze skórą.

Nie. Secret Lashes nie niszczą naturalnych rzęs pod warunkiem, że klientka o nie dba. Dlatego bardzo ważne jest, aby zasięgnąć szczegółowych informacji odnośnie pielęgnacji. Naturalne rzęsy mogą zostać uszkodzone, jeżeli omyłkowo zostaną wyrwane.